У маршртуках Львівщини хочуть запровадити е-квиток

16 вересня в межах ХХ ювілейного Міжнародного економічного форуму відбулось обговорення на тему: «Запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області».

Про це повідомляє Управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА.
Участь в обговоренні з керівниками автотранспортних підприємств «КОНЦЕРН ЕКОПАСТРАНС», ТзОВ «Львівське АТП-14631», ПП «Тур-Авто», ТзОВ «Автосвіт», МКП «Транс-Екіпаж» та потенційними інвесторами: ТОВ « СМАРТ-ТИКЕТ ТЕХНОЛОДЖИ», JetBeep.inc, EasyPay, «УКРАЇНСЬКІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ», взяв заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко.

Посадовець наголосив, що станом на сьогодні у Львівській області справляння плати за проїзд на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що обслуговують перевізники незалежно від форм власності проводиться виключно в готівковій формі. Наявна система оплати та контролю проїзду в пасажирському транспорті є застарілою та має багато недоліків. Використання паперових квитків не надає можливості проконтролювати реальний пасажиропотік на маршрутах громадського транспорту і, відповідно, обіг готівкових коштів. Зважаючи на це, для Львівської ОДА є пріоритетним завданням-запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування з урахуванням всіх пропозицій зацікавлених сторін та спричинення мінімізації можливих незручностей для мешканців області.

За підсумками обговорення, учасники домовились зустрітись протягом двох тижнів для огляду і обговорення наданих інвесторами перезентацій-пропозицій АСООП у ГТ.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *