Дрогобич перший в Україні оцифрує дані міського кладовища

Дрогобич відвідали представники латвійської компанії SIA «CEMETY», яка займається оцифруванням даних із цвинтарів та реалізовує  пілотний проект в Україні. Першими доступними на онлайн-сервісі  стануть дані саме дрогобицького кладовища. Про це повідомив Прес-центр Дрогобицької міської ради

Сьогодні в міській раді відбулась зустріч з латвійськими гостями за участі секретаря Дрогобицької міської ради Ореста Каракевича,  працівників Комбінату міського господарства та відділу ІТ управління цифровізації. Представники латвійської компанії провели презентацію вже діючого в Латвії сервісу, розповіли про реалізований функціонал сервісу в Україні та ту роботу, яку вже зроблено з оцифрування даних дрогобицького кладовища. Першим будуть оцифровувати старовинний цвинтар на вулиці Трускавецькій.

Після завершення проекту мешканці і адміністрація матимуть доступ до цифрової бази, що містить інформацію про кладовище, нумерацію усіх могил та склепів, місце їх розташування на карті та дані про похованих там людей.

Введення даних та обробка інформації максимально проста для користувачів будь-якого віку. Система CEMETY призначена як для персоналу цвинтарів, так і для зручності громадян.

Фото Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *