Бориславська пожежна частина відсвяткувала 130-річчя в День рятівника

Сьогодні, 17 вересня, у професійне свято  працівників рятувальних служб,  у Бориславі відбулися святкові заходи, які одночасно  приурочені ще й 130-річчю створення першої  Бориславської пожежної частини.

Після спільного виконання Державного Гімну та  Божественно Літургії за участі духовенства, представників влади та містян, відбувся  святковий парад особового складу та спецтехніки Дрогобицького гарнізону ДСНСУ у Львівській області, у  якому взяли участь працівники пожежно-рятувальних підрозділів Борислава, Дрогобича, Трускавця та району.

Колони особового складу та 4 пожежні автомобілі під звуки духового оркестру рушили центральною вулицею міста до Палацу культури. Тут хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто загинув  під час виконання службових обов’язків.

Відтак ведучі свята розповіли цікаві факти з історії Бориславського пожежного підрозділу, далі із вітальною промовою виступив перший заступник начальника ГУ ДСНСУ у Львівській області, полковник служби цивільного захисту Валерій Глобенко. Він же вручив відзнаки і грамоти кращим  рятувальникам Дрогобиччини.

Міський голова Борислава Ігор Яворський, вітаючи винуватців торжества, також навів значущий для професії рятівника факт з історії міста Борислава: саме тут жив, працював, помер і похований винахідник пожежного гідранта, людина, яка отримала патент на нього – Едмонт Місько. Пожежники і до нині користуються гідрантом та  рятують  тим самим багато людських життів.  Ігор Яворський, окрім грамот від імені Бориславської міської ради кращим працівникам  Бориславської ДПРЧ-6 7-о Державного пожежно-рятувального загону, вручив також  сертифікат на суму 130 тис. грн для оснащення Бориславського підрозділу.

Вітали рятувальників зі святом також депутат Львівської обласної ради Андрій Дуліб’яник, представники Дрогобицької районної державної адміністрації та районної ради, представники територіальних громад Дрогобицького району, керівник НГВУ “Бориславнафтогаз”.

А ще подарунком для учасників святкування стали  привітання від українського співака Романа Скорпіона. Гарний настрій подарували колоритні  “Бориславські батяри”. Також зі святом рятувальників привітала вихованка естрадної студії Бориславського Палацу культури Марта Крагиль. На звершення виступив гурт ветеранів пожежної охорони “Спалах”.

«МедіаДрогобиччина»  приєднується до всіх привітань та бажає всім рятувальникам надійного Ангела Охоронця, міцного здоров’я, благополуччя та всіх Божих ласк!

Автор тексту та фото Віра Чопик

Розгорнутий фоторепортаж із свята дивіться нанашій сторінці у фесбук: Газета “Медіа Дрогобиччина”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *