Стебницька лікарня відновила прийом ковідних пацієнтів

  •  
  •  
  •  
  •  

У медичний заклад станом на ранок 14 вересня шпиталізували 50 осіб. Із них – 17 недужих поступило за вчорашній день, 13 вересня.  33 осіб – було шпиталізовано за три попередні дні, починаючи із 10 вересня. Із 50 ушпиталених  – 7 хворих перебуває у реанімації. Стан перебігу недуги в цих пацієнтів – важкий.

Про це повідомляє Прес-центр Дрогобицької міської ради.
За твердженнями Володимира Чуби, керівника відділу охорони здоров’я ДМР, прийом пацієнтів Стебницька інфекційна лікарня відновила із 10 вересня згідно рішення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Картина шпиталізованих та виявлених недужих свідчить про те, що на теренах Дрогобиччини, в порівнянні із останніми тижнями літа,  спостерігається певний ріст захворюваності. Однак, як стверджують медики,  іде і сезонний ріст вірусних недуг та ГРВІ.

“Позаминулого тижня методом ПЛР було діагностовано ковідну недугу у 31 особи, станом на п’ятницю 10 вересня – ковід підтвердили у 30 осіб. Однак хочу зауважити, що зростає недуга в районі – мова іде про мешканців Борислава, Трускавця та навколишніх сіл”, – додав Володимир Чуба.

Зростає і кількість вакцинованих осіб. Так за словами Володимира Чуби, за минулий тиждень першу дозу вакцинації отримала – 581 особа, другу дозу – 1 185 осіб.

Хворих із штамом «Дельта» не виявлено – стверджують медики.

Що стосується Стебницької інфекційної лікарні – то за час так званої перерви у прийомі ковідних пацієнтів у літню пору, у медичному закладі інтенсивно тривали ремонтні роботи. Зокрема збільшено кількість точок кисню для ковідних хворих, оновлено палати, днями очікують на встановлення кріо цистерни. Усі роботи планують завершити до кінця вересня – початку жовтня.

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *