На День міста  в Дрогобичі запустять в небо 930 кульок

Дрогобич три дні святкуватиме свій 930-літній ювілей. Заходи до Дня міста стартують уже 19 вересня. Програма передбачає спортивні турніри, дитячі забави та літературно-мистецький фестиваль, екскурсії у відділах музею «Дрогобиччина», виставки-презентації, флешмоби, Патріот-шоу та вручення нагород кращим дрогобичанам, вечірній святковий концерт тощо. Про це повідомили в прес-центрі Дрогобицької міської ради.

Остаточний перелік усіх заходів ще напрацьовує та формує управління культури та туризму, відділ сім’ї та молоді, організаційний відділ ДМР, а також залучені режисери Львівського обласного музично драматичного театру імені Ю.Дрогобича, тренер хореограф, керівник ансамблю народного танцю «Віва» Сергій Дмитрієв та ін.

“Родзинок” у цьогорічному святкуванні Дня міста обіцяють декілька. Зокрема, це відновлення конкурсу «Красуня Дрогобича», Свято близнюків, масштабним та цікавим буде  Патріот-шоу, яке пройде у Народному домі імені Івана Франка.

Безпосередньо на День міста, 21 вересня, у Дрогобичі буде чути сурмачів, які впродовж дня сповіщатимуть на всі сторони світу, що у міста – ювілей.

Також організатори анонсували ще кілька заходів, серед яких запуск в небо повітряних кульок. Їх біля усіх навчальних закладів Дрогобицької ТГ, а таких 31, у визначений час випустять школярі, вітаючи тим самим Дрогобич із Днем міста. Кульки запускатимуть у кількості по 30 штук кожен навчальний заклад і таким чином – в небо підніметься 930 повітряних кульок, символізуючи ювілей міста.

Варто зазначити, що повідомлення на сторінці Дрогобицької міської ради про 930 кульок в небо, викликали ряд зауважень від мешканців міста, адже такі дії завдадуть шкоди довкіллю. Дописувачі пропонують  як альтернативу використати кульки з рисового паперу, які розкладаються. Чи дослухається міська влада – побачимо уже скоро.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *