Байкерський клуб «Бульдоги» святкує 15-річний ювілей

  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні на Площі Ринок дрогобичани мали змогу насолоджуватися видовищем від байкарів – саме тут дрогобицький клуб «Бульдоги» розпочав святкування 15-літнього ювілею. Як розповів в коментарі для «Медіа Дрогобиччина» президент клубу пан Андрій Електрик, на площі вони зустрічають гостей, які приїжджають з усієї України, а також із-за кордону. Основне дійство буде відбуватися в селі Сприня Самбірського району, де заплановано концертну програму, яка матиме ще й благодійну мету – виручені кошти підуть на лікування хворої дитини. Усього на ювілей має прибути близько 200 байкерів.
Як розповіли винуватці торжества, Байкерський клуб «Бульдоги» налічує 50 членів, серед них 2 дівчини, наймолодшому байкеру 18, а найстаршому – 68 років. Окрім самих байкерів клубу активну участь в святкуваннях приймають члени їхніх родин. Середня вартість більшості байків, яких дрогобичани бачили на площі, становить 6-8 тисяч доларів, хоча в загальному  ціна має ширший діапазон і  коливається від 2 тисяч і до 50 тисяч доларів.

 Honda Golding 

Зокрема, як розповіли учасники клубу, найбільш цінним серед їхніх металевих коней є Honda Golding, і таких красенів  на Площі було декілька. Також виблискував боками знаменитий Harley-Davidson, який теж не з дешевих.

Harley-Davidson

Дрогобичани з цікавістю розглядали незвичні мотоцикли та підходили сфотографуватися, адже таке видовище у місті буває не щодня.

Фото та текст Віра ЧОПИК

Більше фото на сторінці газети у фейсбук: “Медіа Дрогобиччина

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *