До Дня міста відновлять конкурс близнюків та «Красуня Дрогобича»

Після кількарічної перерви, пов’язаної із війною на Сході України, а також пандемією COVID-19, у Дрогобичі цього року відновлюють конкурс грації та краси “Красуня Дрогобича – 2021”.Про це повідомили в прес-центрі Дрогобицької міської ради.

За словами начальниці відділу сім’ї та молоді Олександри Пашко, уже розпочався і триватиме до 5 вересня прийом заявок від учасниць.

«Родзинкою цьогорічного конкурсу буде відео-презентація від учасниць у дещо зміненому форматі. Дівчата мають розповісти не про себе чи свої таланти, а зробити відео-презентацію про місто, свого роду відеозапрошення відвідати його», – розповіла Олександра Пашко.

Окрім цього учасниці конкурсу мають бути готові відповісти на спонтанне запитання від членів журі.
За словами начальниці відділу, до участі в конкурсі можуть зголошуватися як дрогобичанки так і юні мешканки Дрогобицької громади. Вік учасниць від 16 до 25 років.

Окрім «Красуні Дрогобича» організатори відновлюють і ще одне цікаве свято – близнюків.

За словами Олександри Пашко, у Дрогобичі проживає дві пари трійнят і більше, ніж 50 пар близнюків та двійнят. Тож організатори заходів планують на цьогорічний День міста згуртувати усіх цих чудових діток і продемонструвати їхні таланти – спільним зусиллями дати концерт. Тож організатори дійства просять зголоситися двійнят, близнят і трійнят до участі в конкурсі.

Також до заходів запрошують  долучитися меценатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *