У Трускавці відбувся конкурс на найкраще фото з дамби місцевого озера. ПЕРЕМОЖЦІ

Ідея  конкурсу належить трускавчанину  Андрію  Пристаю, який організував змагання серед учасників місцевої ФБ-спільноти МРТ на найкращу світлину із дамби місцевого питного озера.

За перемогу в конкурсі  організатори пообіцяли 500 грн (спонсор Руслан Голубчиков), тож  така мотивація послужила додатковим стимулом. Трускавчани та гості міста охоче ділилися світлинами із мальовничими  краєвидами озера у всі 4 пори року. Особливістю цих фото є  те, що на озері часто плавають лебеді, тож конкурс виявися ще й із ноткою романтики. Власне, й перемогу у конкурсі отримала світлина із лебедем, чий силует нагадує серце.

І -ше місце Автор світлини Олександр Гергарт 

Переможців обирали шляхом голосування у тій же спільноті МРТ, найбільше вподобайок та коментарів  набрала світлина з авторства Олександра Гергарта, тож грошова винагорода дісталася саме йому.

Переможець висловив слова подяки не тільки організатору та меценату, але й усім учасникам конкурсу: «Окремо хочу подякувати учасникам цього фотоконкурсу за підтримку ідеї й за зворушливий прояв любові до тих місць, де ви живете або перебуваєте! Це ще раз підтверджують те, що в Трускавці живуть справжні патріоти свого міста, які люблять та шанують природу. Всі знімки – дуже живі, щирі і теплі! Бажаю всім успіху і творчих ідей!»

У трійку кращих, за результатами голосування,  увійшли також фото  Лесі Барабаш (2 місце) та Петра Біласа (3 місце).

ІІ-ге місце. Автор світлини Леся Барабаш

 

ІІІ-тє місце. Автор світлини Петро Білас

Як зазначив в коментарі для ЗМІ  Андрій Пристай, « Мета конкурсу:  показати найкращу, наймальовничішу локацію Трускавця для фотографування і прогулянок. А також показати, що по дорозі по дамбі Трускавецького питного озера ходить не лише «бидло» (йдеться про тих, хто там засмічує територію – ред.), а  люди з відчуттям естетики, які люблять місто.  Що їх є немало.  Отже мета – популяризація Трускавця».

Ідейним натхненником цього конкурсу, за словами Андрія Пристая, для нього виступила  Трускавецька міська організація партії Конгрес Українських Націоналістів, бо саме депутат цієї політсили  на посаді керівника водоканалу,  незважаючи на позитивне рішення міської ради по петиції щодо безперешкодного доступу до дороги через дамбу, перекрив туди прохід. Звичайно, “ідейний натхненник” тут вжито у якості тонкого тролінгу, а  фотоконкурс став свого роду, окрім популяризації курорту, ще й протестом проти таких дій адміністрації водоканалу.

На заставці фото Олександра Гергарта 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *