У Дрогобичі відбувся турнір із боксу

З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності в Дрогобичі відбулося спортивне свято з боксу. Турнір вже традиційно організовує спортивний клуб «Колізей» за підтримки відомих в Дрогобиччині меценатів братів Дуліб’яників.

Учасниками турніру стали юні боксери віком від 7 до 18 років з Дрогобича, Трускавця, Самбора та Львова, які представляють спортивні клуби : Еней, Колізей, Спартак(Дрогобич) Патріот(Стебник), Спортовець (Трускавець), Спорт- тайм (Самбір), Львівська юнацько -спортивна школа (Львів).

“Пропагування здорового способу життя та виховання сильної молоді, і фізично, і духом має бути пріоритетом у влади. Ми розуміємо, що живемо в такій реальності, коли на спорт в державі не завжди вистачає коштів, особливо в непростий час економічної кризи, зумовленої пандемією. Тому намагаємося бути соціально відповідальними, і наше підприємство ТзОВ “Надрагідробурмаш” вже традиційно підтримує обдарованих дітей, що займаються боксом”, – зазначив в коментарі “Медіа Дрогобиччина” депутат Львівської обласної ради від ВО “Батьківщина” Андрій Дуліб’яник.

На святі також був присутній багатолітній тренер, який виховав не одне покоління спортсменів Олександр Красуля. Тренер, який уже став місцевою легендою, перебуває в чудовій фізичній формі, як на свій 82-річний вік, він і далі в строю – є з кого брати приклад і на кого рівнятися підростаючому поколінню!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *