У Трускавці встановили Рекорд України

Черговий Рекорд України зафіксували сьогодні у Трускавці. До Книги рекордів України увійшла найбільша крижана барна стійка довжиною 5, 5 метрів, яку встановили на подвір’ї готелю «RAYMOND». Рекорд присвятили 30-ій річниці Незалежності України. Про це повідомила прес-служба Трускавецької міської ради.

Керівники готелю «Раймунд», який відкрився цієї весни, завжди в пошуках оригінальних рішень. За словами Зоряни Хомишин, директорки готелю, бажання незвично відсвяткувати День Незалежності привело їх до цікавої, нетривіальної ідеї – встановити Рекорд України, а разом з тим почастувати людей свіжими ягідними напоями та солодощами. Таким чином організатори підкреслюють, що святкувати можна по-різному, і доброю традицією мають бути саме сучасні та оригінальні рішення, які пасуватимуть європейському курорту Трускавець.

Рекордна крижана стійка перевершила сподівання навіть самих представників “Книги рекордів України”. Вони не очікували, що скульптури міститимуть свіжі соняхи всередині, та символи нашої державності. Адже в реальних умовах виконати це не так просто. Такий Рекорд зафіксовано в Україні вперше в категорії «Розміри», до того ж гостей свята почастували крафтовими безалкогольними ягідними напоями, частину з яких подавали в крижаних склянках.

А на завершення всі охочі позмагатись в креативності – писали свої думки про те, яким бачать майбутнє нашої України. За творчий конкурс учасники-переможці отримували яскраві призи.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський подякував керівництву готелю «Раймунд» за чудове свято, яке об’єднало людей і подарувало багато позитивних емоцій усім присутнім.

Фото Трускавецької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *