400 прапорів на вулицях,  а також заміна урн, плафонів, косіння, прибирання – Дрогобич готується до 30-річчя Незалежності

  •  
  •  
  •  
  •  

По всій країні тривають заходи з підготовки святкування 30-річчя Дня Незалежності. Дрогобич в унісон з усією Україною активно готується до 24 серпня. Зокрема, вулиці міста день тому почали прикрашати державною символікою – прапорами. Працівники комунальних служб розвісили понад 400 прапорів на вулицях міста Котермака. Також ще 30 прапорів, на прохання громади села Рихтичі, будуть прикрашати тамтешні вулиці.

Загалом до Дня Незалежності України  комунальники пофарбували лавки на Площі Ринок та поблизу Народного дому імені І.Франка, провели косіння газонів та скверів, здійснили прополювання клумб, почистили та залили свіжу воду у  фонтан поблизу площі Тараса Шевченка.

Також комунальники здійснили заміну плафонів на лампах вуличного освітлення у парку Степана Бандери та причепурюють усі пам’ятники міста до головного свята країни.

 У межах благоустрою на вулицях Дрогобича буде здійснено заміну урн у сквері Степана Бандери, біля Народного дому тощо.
Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді, а також наголосили, що долучитися до благоустрою міста може кожен дрогобичанин– прибрати поблизу свого будинку чи установи, де працює.

Також містян закликають – до головного свята держави прикрасити державною символікою свої балкони чи вулиці, де мешкаємо.

За інформацією прес-служби ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *