Трускавецька школа №2-гімназія – лідер із впровадження реформи шкільного харчування на Дрогобиччині

Українські школи активно готуються до впровадження реформи шкільного харчування, і до 1 січня 2022 року обов’язковою вимогою є їх готовність на 100%.  Реформування шкільного харчування здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.

З метою впровадження реформи у межах освітньої субвенції з держбюджету для шкіл спрямували кошти на оновлення харчоблоків. До проведення модернізацій шкільних їдалень були залучені органи місцевого самоврядування. Серед тих шкіл, де стартував процес впровадження реформи, є і школи Дрогобицького району. Про е повідомили в Дрогобицькій РДА

Нещодавно спеціальна робоча комісія з числа представників Дрогобицької РДА, управління Державної служби якості освіти у Львівській області, Держпродспоживслужби та ГУ ДСНС у Львівській області проінспектувала готовність цих шкіл до впровадження реформи шкільного харчування. Так, комісія відвідала Підбузьку, Доброгостівську, Меденицьку школи, Бориславську школу №4 імені Стефана Коваліва, Трускавецьку школу №2-гімназію, Дрогобицьку школу №3 імені В. Чорновола та Дрогобицький ліцей імені Б.Лепкого.

Лідером щодо впровадження реформи шкільного харчування стала Трускавецька школа №2-гімназія, де вже встановлено все кухонне обладнання та опрацьовується вся нормативна база щодо реформування.

Також комісія перевірила стан пожежної безпеки у шкільних їдальнях, виконані ремонтні роботи, функціонування їдалень у межах методики ХАССП та ін.

Фото Олександра Байдацького та Дрогобицької РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *