У Трускавці відбудеться фестиваль «Яскраві таланти літа»

  •  
  •  
  •  
  •  

В найближчі три дні Трускавець перетвориться на столицю яскравих талантів. Міжнародний фестиваль-конкурс «Яскраві таланти літа» проходитиме на курорті з 13 по 15 серпня. Фестиваль організовує дитяча громадська організація «Співограй» за підтримки Трускавецької міської ради. Про це повідомила керівник «Співограю» Станіслава Котелянська.

«Ми дуже вдячні, що наша дружба продовжується і крім грудневого фестивалю «UkrWestArtFest» ми у Трускавці започатковуємо ще й Міжнародний літній фестиваль.

Цього року з об’єктивних причин учасники з-за кордону беруть участь у нашому фестивалі виключно дистанційно. Географія дистанційних учасників дуже велика: Індія, Боснія і Герцеговина, Румунія, Молдова. Члени нашого журі оцінюватимуть надіслані ними відео, які розмістимо на нашій сторінці в You-Tube.

Маємо учасників і з Трускавця – це діти з гуртка «Художнє слово», який діє при Народному домі. Вони представили свої кліпи з піснями та поезією, що прославляє Трускавець, Україну та наших письменників.

На фестиваль «Яскраві таланти літа» прибудуть учасники з семи областей України (Київська, Дніпропетровська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Житомирська, Херсонська). Виступатимуть дорослі та дитячі вокальні колективи», – розповіла Станіслава Котелянська.

Програма фестивалю «Яскраві таланти літа» у Трускавці

П’ятниця, 13 серпня

17.00. Неформальний вечір знайомств та вивчення гімну фестивалю. Народний дім Трускавця.

Субота, 14 серпня

18.00. Конкурсна програма фестивалю. Центральна сцена Трускавця, площа Незалежності.

Неділя, 15 серпня

18.00. Гала-концерт та нагородження переможців фестивалю. Центральна сцена, площа Незалежності.

За повідомленням Трускавецької міської ради

Фото Олександр Байдацький

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *