У Стебницькій лікарні закрили ковідне відділення

10 пацієнтів переведено до Львівських обласних закладів охорони здоров’я, а ковідне відділення КНП «Стебницька міська лікарня» закрили рішенням на основі наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА №619 від 27 липня 2021 року, – повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

Протягом двох останніх тижнів спостерігалася завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою у середньому 4%. Тепер госпіталізація ковідних хворих відбувається у КНП «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», КНП «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», КНП «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охмадит».

Роботу ковідних відділень у регіонах можуть відновити у випадку досягнення в обласних ЗОЗ 60% показника завантаженості всіх ліжок підключених до кисню.

Також на місцевому рівні продовжуватимуть щоденний моніторинг госпіталізованих хворих.

Як наголошують у відділі охорони здоров’я Дрогобицької міської рали, за останні дні зростає кількість хворих на коронавірус, тому громадян закликають не зволікати з вакцинацією.

Фото Ірини Шулюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *