На Дрогобиччині відбудуться  відразу два авторалі України

У вересні планують провести етапи чемпіонатів України з гірських гонок та класичного ралі, які проходитимуть на автошляхах Дрогобччини. Змагання, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, проводить Галицький автомобільний клуб. Про це повідомили в ЛОДА.  

Захід традиційно присвячений Дню міста Борислава та Дню Нафтовика. Змагання чемпіонату України з гірських автоперегонів триватимуть один день – 5 вересня. Очікується участь понад 30 екіпажів з дев’яти областей України. Змагання складається з двох вільних тренувань, двох кваліфікаційних та трьох залікових підйомів по дорозі загального користування Східниця — Урич.

У змаганнях з класичного ралі очікується участь понад 30 спортивних екіпажів з 12 областей України, а також пілоти з Литви, Латвії та Польщі. 12 вересня відбуватимуться швидкісні заїзди між населеними пунктами по дорогах загального користування: Доброгостів – Орів, Орів – Східниця, Перепростиня – Новий Кропивник, Поміжброди – Ямельниця. Дистанція ралі складається з 98 км спеціальних ділянок. Загальна протяжність ралі 290 км.

Для координації організаційних процесів в Управлінні молоді та спорту ЛОДА  вже провели нараду,  щоб змагання відбулись у відповідності до регламентних норм і правил та були максимально безпечними для мешканців громад і екології.

Зокрема доручено ГУ  Нацполіції у Львівській області забезпечити перекриття руху автомобільного транспорту на затверджених маршрутах, а також здійснювати  посилене патрулювання і дотримання громадського порядку у місцях проведення змагань.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *