До 30-річчя Незалежності у Дрогобичі планують провести військовий парад

Йдеться, зокрема, про організацію проведення у Дрогобичі масового святкового параду за участі військових. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької РДА.

З цього приводу сьогодні відбулася зустріч голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степана Кулиняка з керівництвом силових та військових структур району.

Учасники обговорили питання залучення якомога більшої кількості військових до участі у параді, який пройде вулицями міста, а також виставлення військової техніки. Долучиться й бригада Національної гвардії України, яка нещодавно запрацювала у Дрогобичі, 2 СЦШР ДСНС України, Дрогобицький підрозділ ДСНС та ветерани АТО.

Напередодні, 23 серпня – у День Державного Прапора, заплановано підняття національного синьо-жовтого стягу та похід на гору «Героїв Небесної Сотні» у селі Довге Гірське.

У райдержадміністрації зазначають, що святкові заходи у Дрогобичі, присвячені Дню Незалежності України, проводитимуться спільно з Дрогобицькою міською радою та за участі керівництва усіх територіальних громад району.

Фото Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *