Обласна рада підтримала надання Трускавцю статусу курортної території державного значення

Учора, 13 липня,  під час пленарного засідання Львівської обласної ради депутати  підтримали оголошення природної території міста Трускавця курортною територією державного значення.

Виконавчий комітет Трускавецької міської ради подав відповідне звернення до обласної ради ще в квітні цього року. Перед винесенням на голосування в сесійну залу представники кількох постійних депутатських комісій проаналізували та підтримали пропозицію. Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

На думку депутатів, таке рішення дозволить ефективніше вирішувати економічні та соціальні питання громади на загальнодержавному рівні, отримувати додаткове фінансування з державних фондів, посилить охорону природних ресурсів та санітарну безпеку території.

“Статус курорту державного значення сприятиме розвитку інфраструктури, підвищить інвестиційну привабливість Трускавця та прилеглих території. А для туристів наданий державою статус стане гарантією якості послуг та додатковим аргументом при виборі місця відпочинку”, – наголосив голова депутатської комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму обласної ради.

Фото Богдана Ілика

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *