В Уличному започаткували кіно просто неба, в Доброгостові відновили «танці», а в Станилі  радіють переможній ході своїх футболістів

Незвичний, як для села, вид культурного відпочинку  започаткували в Уличному, яке належить до Трускавецької територіальної  громади.   Перший показ фільму відбувся  минулої п’ятниці.  В центрі села,  біля пам’ятника Тарасові  Шевченку,  уличненці  на свіжому повітрі переглянули сімейну комедію  «День «Так»».

Як повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради, на щотижневій нараді староста села Мар`яна Мазурик розповіла, що  захід  дуже сподобалася уличненцям, а шарму додала ще й сама «чарівна атмосфера липневого вечора у хорошій компанії». Тож подібні кіновечори в Уличному планують проводити й надалі, звісно, за умови хорошої погоди.

Пожвавилося життя і в інших селах Трускавецької громади.

В Орові в переддень свята Івана Купала  провели масовий захід,  до якого долучилися більше сотні осіб. Про це повідомила староста села Тетяна Сухроменда. Також в Орові для активних футбольних фанів організували  можливість спільного перегляду  фінальної гри Євро-2020 між Італією та Англією.  Зараз Орів готується до Дня села, який святкуватимуть  цієї неділі, 18 липня.

Активізувалося громадське життя і в Станилі. Місцева футбольна команда черговий раз поспіль перемагає супротивників: цього разу з розгромним рахунком 5:0, чим дуже потішила своїх фанів.

А в селі Доброгостів відновлено і «повним ходом» йдуть дискотеки, яких в тут не було майже три роки. Староста села Василь Ірод запевнив, що молодь охоче відвідує дискотеки та пильнує за порядком під час їхнього проведення.

Фото Трускавецької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *