У Трускавці відкрили сквер імені Раймунда Яроша за участі … Раймунда Яроша

  •  
  •  
  •  
  •  

 

 У Трускавці в межах святкування Дня міста урочисто відкрили сквер імені Раймунда Яроша. Знаходиться він біля музичної альтанки, в самому центрі курорту. Церемонія відкриття пройшла  19 червня в межах відзначення 194-ї річниці курорту. Під час відкриття скверу виступили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, консул Генерального Консульства республіки Польща у Львові Ірена Нагурська, а також онук будівничого курорту Трускавець Раймунда Яроша, теж Раймунд Ярош.

В межах відкриття скверу Андрій Кульчинський та Раймунд Ярош посадили бук – автохтонне дерево твердої деревини, котре символізує міцність та простоту, передає пресслужба міської ради.

 

Управитель курорту Трускавець в довоєнні часи І половини ХХ століття, керівник акціонерної спілки «Трускавецькі джерела» Раймунд Ярош робив все для того, щоб курорт Трускавець став відомим у Польщі та Європі.

Онук Яроша Раймунд Ярош задоволений, що справа його дідуся живе і процвітає, що Трускавець і надалі приймає відпочивальників з усього світу, що курорт розвивається і є взірцевим містом-курортом. Про те, що він надзвичайно приємно вражений тим, яким гарним є Трускавець, Раймунд Ярош сказав під час своїх виступів і на відкритті скверу, і під час презентації готелю «Раймонд, і в музеї історії міста-курорту, де він провів півторагодинну зустріч з трускавчанами.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *