З подарунками і турботою про ваші очі: у Дрогобичі відкрилася перша оптика всеукраїнської мережі «Люксоптика»

Київ, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Херсон, Ужгород, Тернопіль, Суми, Луцьк – це далеко не уся географія їх мережі.
Мова про найбільшу в Україні мережу оптик «Люксоптика»,  фірмовий магазин якої є відтепер і у Дрогобичі!
Площа Ринок, 16 – центр міста, з вікон видно Ратушу. Просторі зали, у яких широке різноманіття сонцезахисних окулярів, оправ для оптичних окулярів, контактних лінз і аксесуарів.
Привітні працівники, які радо розкажуть, покажуть, порадять.
З нагоди відкриття ми завітали у «Люксоптику», де поспілкувалися з лікарем-офтальмологом вищої категорії Світланою Павловською.
– Світлано Миколаївно, вітаю. Розкажіть, будь ласка, про «Люксоптику» і у чому перевага Вашої мережі?
– «Люксоптика» працює вже майже 27 років у 38 містах України, і відтепер також у Дрогобичі, з чого ми неймовірно горді і раді.
Якщо говорити про переваги, то перевага у тому, що ми не лише відкриваємо оптики, а й піклуємося про наших клієнтів.
У нас клієнт може отримати повноцінний професійний підбір окулярів і контактних лінз різної складності. В тому числі це можуть бути окуляри для читання, для комп’ютера, для водіння та інші. І при цьому вони будуть виконувати функцію захисту очей від шкідливого ультрафіолету і іншого шкідливого випромінювання, у них буде зручно, красиво і безпечно.
А ще «Люксоптика» постійно практикує програми лояльності та акції, які, переконана, дарують нашим клієнтам гарний настрій і чудові можливості.
– Чи діятимуть вони у Дрогобичі? Розкажіть детальніше.
– Звичайно!
Зокрема у Дрогобичі маємо зараз чудову акцію, яка триває з 19 травня до 20 червня включно. Суть акції в тому, що в «Люксоптиці» клієнт має можливість перевірити зір усього за 1 гривню – при покупці оправи чи контактних лінз (стандартна вартість послуг офтальмолога – 300 грн).
Зараз усього за одну гривню можна отримати такі послуги: підбір рецепту (консультативного висновку) на окуляри або контактні лінзи для дорослих; діагностику зору для дорослих та дітей від 14 років; скринінговий огляд очей для дорослих та дітей від 6 до 14 років; первинний підбір контактних лінз та засобів догляду за ними; повторну консультацію користувачів контактними лінзами.
Та й це ще не все.
Маємо чудову пропозицію для клієнтів, які придбають сонцезахисні окуляри фірми Polaroid. Вони мають можливість приєднатися до розіграшу iPhone 11. І очі захищені, і ви з сучасним гаджетом, який допоможе зробити ваше життя ще цікавішим.
Також маємо подарунки для клієнтів, які при покупці сонцезахисних окулярів бренду Guess із колекції 2021 отримують фірмовий рюкзак або косметичку на вибір – теж за символічну 1 гривню.
І ще у нас діє акція, в межах якої ви можете придбати упаковку із трьох контактних лінз та отримати в подарунок ще одну лінзу тієї ж рефракції.
 – Переконливо!
До речі, попереду літо, а це означає, що зросте попит на сонцезахисні окуляри. Що цікавого можете запропонувати дрогобичанам?
– Підібрати окуляри у нас ви можете на будь-який смак і гаманець.
Пропонуємо і нові колекції сонцезахисних окулярів, і колекції зі знижкою – хороші професійні окуляри відомих брендів минулого сезону.
– Для людей, які мають проблеми із зором і потребують корекції – чи можливо підібрати окуляри, які би гарно працювали власне для корекції, а також захищали від шкідливого випромінювання?
– Звичайно. У цьому можуть допомогти окуляри з фотохромними лінзами, які тонуються коли ви виходите на сонце. Це оптичні окуляри, які забарвлюються надворі і просвітлюються, коли ви заходите у приміщення. Захищають як сонцезахисні та працюють як коригуючі.
Водночас у таку пору не варто відкидати можливість користування контактними лінзами. Бо буває, що треба добре бачити, а окуляри не зовсім зручно – на відпочинку, при зайнятті спортом, для іміджу. Тож лінзи – добра альтернатива.
– До речі, про лінзи і час відпусток: у мене була історія, коли на морі раптово здійнялися хвилі – і окуляри змило. Мій досвід – то радше виняток із правил, чи таке трапляється часто?
– Часто. Тож багато наших клієнтів тепер точно знають: коли їдуть на море – варто для корекції зору брати і окуляри, і контактні лінзи. В ідеалі – лінзи одноденні. Хоча, звісно, можуть бути і багаторазового використання. Лінзи – це зручно і їх не так просто морю забрати собі, як це воно робить із окулярами.
До слова,  контактні лінзи будуть чудовою альтернативою окулярам і під час зимового відпочинку. Гори, лижі, костюм, маска. І як під цією маскою зафіксувати окуляри? Ще те завдання! А вдягнув контактні лінзи – і жодних проблем. Їдеш, насолоджуєшся краєвидами і ніщо тобі не заважає, ніщо не турбує.
– Виставкові полиці вашої оптики дійсно захоплюють різноманіттям. Розкажіть детальніше про товари, які пропонуєте.
– У продовження відповіді на попереднє запитання, розпочнемо із контактних лінз. Маємо лінзи всіх сучасних світових виробників, які є на ринку України та світу – Alcon, Bausch and Lomb, Sauflon та інших. Це продукція компаній з бездоганною репутацією і товари яких мають усі необхідні сертифікати, є комфортними і безпечними для ока.
Крім лінз різних виробників, є лінзи різних термінів – одноденні, на місяць і на три місяці.
– А ще з лінзами, наскільки відомо, можна експериментувати. Змінювати колір очей, наприклад. Чи лінзи, які пропонує «Люксоптика», мають цю опцію?
– Звичайно, маємо і такі. І експерименти із нашими лінзами можуть бути різні – можна або повністю змінити колір очей, або лише підкреслити природню красу існуючого кольору. Чого бажає людина – кардинально щось змінити або підкреслити природню красу очей – все можливо.
Також до лінз маємо різні розчини для очищення – і більш легкі, і більш функціональні. Розчин також варто підбирати індивідуально та за рекомендацією лікаря.
Маємо різні зволожуючі краплі, які є вкрай важливими для наших очей у сучасному діджтал-світі. Та біологічно-активні добавки для підтримки зору, які бажано приймати двічі на рік – весною і восени. Адже аби отримати необхідний для доброго функціонування очей склад поживних речовин, потрібно з’їсти дуже багато природніх продуктів. А тут вони уже сконцентровані .
 – А щодо сонцезахисних окулярів і оправ? І чому важливо, аби окуляри були сертифіковані?
– Очі потребують професійного і якісного захисту від ультрафіолету. І коли людина не знає чи у сонцезахисних окулярах очі стовідсотково захищені , коли їй не гарантують сертифікованість лінз – то краще їх узагалі не купувати. Бо просто затемнена лінза без УФ-захисту може зробити надзвичайно багато шкоди. Тому при підборі сонцезахисних окулярів треба цьому приділяти особливу увагу – лінзи мають бути підтверджені, сертифіковані, відповідати всім вимогам, які стосуються захисту очей.
В «Люксоптиці» ви можете бути впевнені у якості придбаного товару – несертифікованого не продаємо.
Сонцезахисні окуляри у нас є і нових колекцій, і колекцій зі знижками, тобто минулих сезонів. При цьому вони не втрачають ні своїх функціональних характеристик, ні актуальності.
Окуляри маємо і в пластику, і в металі, різних форм та кольорів – на різний смак і гаманець.
Також, звісно, маємо величезну колекцію оптичних окулярів. Широке різноманіття оправ, що душа забажає – і по складу металу, і по формі – своє обов’язково зможете знайти.
Оправи для дітей у нас також представлені.
Але є можливість обирати не лише з представленого зараз на виставці. Ви можете зайти на сайт «Люксоптики» і замовити будь-яку уподобану оправу. Ми її доставимо, ви приміряєте, і якщо вона вам підійде – зможете її придбати.
– Дякую за цікаву і змістовну розмову!
І наприкінці: інформація про те, що краще не купувати сонцезахисні окуляри взагалі, аніж купувати будь-що з розкладки – це важливо. Можливо маєте ще якісь лайфхаки для наших читачів?
– Правило «купуй якісне, або не купуй узагалі» стосується не лише сонцезахисних окулярів, а й окулярів оптичних звичайних. Наприклад, є таке, що з досягненням певного віку люди потребують певної корекції зору і окулярів для читання. І нерідко буває, що окуляри під це купують на стихійних розкладках в переходах чи на ринках. Це абсолютно неправильно. Бо така покупка може нести шкоду не лише для очей. Адже у вас можуть бути різні очі (тобто, кожне з них потребуватиме іншої лінзи), що може виявити лікар при огляді, але не видно «неозброєним оком». Важливою є також міжзінична відстань та інші параметри. І якщо придбати «щось середнє» – можна в результаті не лише завдати шкоди своїм очам, а й отримати цілу низку інших неприємних наслідків, найпоширеніший з яких – незрозумілого походження головний біль. Людина лікується відтак у невропатолога, кардіолога та інших спеціалістів, витрачає кошти на діагностику, пошук проблеми і ліки. А проблема-то в тому, що вона просто неправильно підібрала окуляри! І лише після звернення до офтальмолога та підбору правильних окулярів – ці всі симптоми як рукою знімає.
Тому не треба займатися самопідбором, самолікуванням – оце такий головний месидж.
Ми дуже цінуємо наших клієнтів і їх здоров’я. Наша місія — піклуватися про здоров’я та красу очей. Гасло компанії «Люксоптика» оберігає зір» – це не просто слова. Ми  стараємося, аби люди дійсно були здоровими і піклувалися про свої очі. Бо добре бачити , бачити всі фарби цього світу – це дійсно надзвичайно важливо.
Довідково.
«Люксоптика» знаходиться у м.Дрогобич за адресою площа Ринок, 16.
Працює щодня з 10:00 до 19:00.
Графік роботи лікарів може відрізнятися від графіку роботи оптики!
Дізнатися можливий час прийому і записатися на консультацію можна, зателефонувавши за номером 0 800 30 98 97.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *