У Бориславі буде компостувальна станція: потрібен Твій голос

  •  
  •  
  •  
  •  
Бориславська громада змагається в конкурсі “Наша громада”, організованого телеканалами ICTV, СТБ та Українським кризовим медіацентром.
Проєкт «Бориславський ремікс», який подано від Бориславської ТГ, передбачає облаштування компостувальної станції та спрямований на вирішення двох важливих проблем: утилізації зелених відходів та рекультивації нафтозабруднених територій і відвалів озокеритовидобутку.
Нерегульоване нагромадження “зелених” відходів є фактором захаращення у житлових кварталах, парках та на інших територіях міста, підвищення пожежної небезпеки, антисанітарії, погіршення благоустрою міста, додаткове навантаження на комунальні служби… Дуже часто ці відходи не знаходять ніякого способу утилізації і залишаються перегнивати або їх спалюють. Інші території Бориславської ТГ (відвали озокеритовидобутку – понад 24 га, нафтозабруднені ділянки) потребують біологічної рекультивації.
За ідеєю проєкту, компостувальний майданчик вирішуватиме проблему утилізації “зелених” відходів та рекультивації за їхньою допомогою техногенних територій, що даватиме подвійну екологічну вигоду. Це сприятиме також покращенню довкілля Борислава та його благоустрою.
За умовами конкурсу Громада-переможець отримає грошовий приз у розмірі 500 тис. грн. на втілення проєкту (+ 200 тис. грн. співфінансує Бориславська міська рада)
Щоб підтримати проєкт “БОРИСЛАВСЬКИЙ РЕМІКС” https://otg.fakty.com.ua/communities/boryslavska-hromada потрібно зареєструватися на сайті otg.fakty.com.ua через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту і поставити відмітку “Проголосувати”.
До наступного етапу конкурсу перейдуть громади, у яких більший показник у відсотковому відношенні кількості голосів до кількості жителів.
⌛Дедлайн – до 31.05.2021 року!
Джерело: Бориславська міська рада

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *