У Львівській ОДА взялись за контроль рейсових перевезень

  •  
  •  
  •  
  •  

З метою додаткового контролю перевезень, головам ОТГ доручили упродовж тижня надати інформацію у частині виконання рейсів на конкретних адміністративних територіях.

Про це сьогодні, 9 квітня, йшлося під час наради голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Львівської обласної ради Ірини Гримак з головами райдержадміністрацій.

Голова ЛОДА Максим Козицький заявив, що для забезпечення якості перевезень на сьогодні важливо, щоб на кожному автобусному маршруті належним чином пацював GPS-трекер. Згідно даних трекера, органи місцевої влади спільно з управлінням транспорту та зв’язку зможуть належним чином контролювати перевізників. Перевізники, які працюють без ліцензій, нестимуть відповідальність відповідно до закону. Якщо перевізник не виконуватиме умов договору і не дотримуватиметься маршруту, – ЛОДА припинить із ним працювати. “З боку облдержадміністрації постійно працює робоча група, яка здійснює заходи державного контролю для припинення нелегальних перевезень на території”.

Окрім того, за підсумками наради, вирішили, що облдержадміністрація спільно з обласною радою напрацює Меморандум для співпраці з перевізниками у частині забезпечення пільгових перевезень та належної їм за це компенсації.

 

Джерело: “Говорить Дрогобичина”

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *