У квітні в Стебницьких домівках тепла не буде?

ДКП “Стебниктеплокомуненерго” заборгувало  ГК “Нафтогаз” 15,9 млн. грн. У разі непроведення термінових розрахунків та виконання інших вимог відповідного положення, транспортування газу компанії буде припинено.

 

Джерело: Економічна правда

 

Про це йдеться у повідомленні “Нафтогазу” до ДКП “Стебниктеплокомуненерго”, яке є у розпорядженні ЕП. Зазначається, що підприємство не виконує “жодної з вимог” положення щодо розрахунків, тому “Нафтогаз” “не має правових підстав для постачання природного газу у квітні 2021 року”.

“Відповідно до вимог Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку, затвердженого постановою Кабміну від 19.10.2018 №867 постачання природного газу виробникам теплової енергії здійснюється у разі виконання умов, визначених 11 пунктом Положення”, – йдеться у листі.

 

У листі “Нафтогаз” вказана сума мінімальної частини боргу, яку треба сплатити з 1 квітня 2021 року: 4 761 055,45 гривень.

 

“Нафтогаз” наголошує на необхідності проведення термінових розрахунків та пропонує  “Стебниктеплокомуненерго” у разі невиконання вимог Положення щодо розрахунків, самостійно припинити газоспоживання з 07 год. 00 хв. 1 квітня 2021 року.

“У разі невиконання цієї вимоги транспортування/розподіл газу підприємству буде припинено у встановленому законодавством порядку із залученням відповідних Операторів ГТС/ГРМ”, – додали в “Нафтогазі”.

Перша трети квітня матиме температура повітря у нічному Стебнику коливатиметься від -1 до +5.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *