Чи матимуть трускавецькі воїни АТО землі у Модричах

23 березня та 25 березня відбулись сесії Трускавецької міської ради. На них депутати розглядали, переважно, земельні питання. В тому числі – забезпечення земельними ділянками воїнів АТО.

Рада підтримала звернення до Львівської обласної державної адміністрації з проханням ініціювати передання в комунальну власність земель колишньої військової частини в с. Модричі площею 25,9 га, яка зараз на праві постійного користування перебуває у підпорядкуванні Міністерства оборони України. Передача цієї землі у комунальну власність Трускавецької територіальної громади дозволила б забезпечити більшу кількість учасників АТО земельними ділянками.

Іншим своїм рішенням Трускавецька міська рада підтримала питання про визначення земельної ділянки в с. Модричі для дачного будівництва учасникам АТО орієнтовною площею 8 га.

 

Питання забезпечення воїнів АТО у Трускавці – не сьогоднішнє. Представники трускавецької влади давно заявляли, що вільних земельних ділянок у Трускавці – немає. І що вільна земля в Модричах – не надто вигідна, оскільки туди не проведені жодні комунікації.

Можливо тепер, коли с. Модричі входить до складу Трускавецької ТГ, буде більше можливостей для проведення комунікацій у майбутнє військове поселення.

Цікаво лише, чому звернення до Міністерства оборони України не сталось раніше?

 

Джерело: Трускавецька міська рада

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *