ТОВ Грінера Борислав – 2019

Фірма, якій збираються віддати в оренду Бориславське сміттєзвалище, зареєстрована 7 червня 2019. 100% засновник Грінера Борислав – ТОВ Грінера Україна. Це означає, що її директор, Михалусь Богдан Миронович, вже більш як рік і 8 місяців виношує ідею заходу в Борислав.

Першу презентацію своєї фірми у стінах Бориславської міської ради Богдан Михалусь провів 12 травня 2020 – через рік після реєстрації фірми: https://drogmedia.net.ua/2020/05/13/bory-slav-planuye-rekul-ty-vatsiyu-smittyezvaly-shha-ale/

Трохи раніше, 30 квітня 2020 року сесія Бориславської міськради проголосувала за те, щоб надати дозвіл комунальному підприємству «ЕКО-МІСТО» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1.0520 га на вул. Братів Лисиків у м. Бориславі для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (обслуговування сміттєзвалища).

Нагадаємо, що 9 лютого 2021 р. на сесії Бориславської міської ради було прийнято рішення “Про укладення договору на  управління Бориславським міським сміттєзвалищем “. Згідно Рішення, управителем сміттєзвалища стає компанія Михалуся. Обов’язкова умова експлуатації нею сміттєзвалища – впорядкування та приведення його до належних екологічних норм за власний кошт.

Враховуючи дані про статутний фонд підприємства – 10 тис. грн. – можемо собі уявити це впорядкування.

І на останок питання, на яке ми, мабуть, ніколи не взнаємо відповіді: чи знало керівництво Борислава у 2019-му про наміри Грінери? Можемо лише здогадуватись. Підказати може наступна інформація: Богдан Михалусь проводив зустрічі щодо “порятунку” сміттєзвалищ не в одному Бориславі. Але жодної філії Грінери ala Грінера Новий Розділ серед дочірніх фірм Грінера Україна – немає. Лише філії в Жидачеві та Миколаєві, куди возили сміття офіційно. Дві останні, між іншим, віже офіційно не дійсні.

 

Юлія Гасій

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *