Сильні снігопади стали на заваді пересуванню автівок по дорогах Дрогобиччини. Автівок і сміттєвозів.

Як повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, частину снігорозчищувальної техніки Львівщини Служба Автомобільних Доріг України направила на розчищення доріг державного значення. Проте, мабуть, дорога до Івано-Франківська залишилась непроїзною.

“Ми фізично не можемо доправити сміття в Івано-Франківськ на полігон, чи будь який інший за межами Львівщини, через складні погодні умови. – повідомив 15 лютого на щотижневій оперативній нарадіа міський голова Дрогобича. – Сміття накопичується в місті та селах нашої ОТГ. Тому прийнято рішення на період надзвичайної ситуації, в якій ми зараз перебуваємо, вивозити сміття з Дрогобича і всієї Дрогобицької ОТГ на наш полігон в Брониці. Закликаю не чинити місцевих мешканців опір та провести із ними бесіди старосту села. Повторюю – ми перебуваємо в надзвичайній ситуації, мова йде про очищення від накопичених побутових відходів всієї ОТГ”, – наголосив Тарас Кучма.

Мешканці с. Брониця віднеслись до вилову Тараса Кучми “наш полігон в Брониці” дещо скептично, одразу задекларувавши небажання приймати на сміттєзвалище в Брониці сміття з Дрогобицької ОТГ. Бо “немає нічого більш постійного, ніж тимчасове” – заявив на своїй facebook сторінці громадський активіст Брониці Володимир Олексяк.

“Ми -одна родина і одна громада”

16 лютого у с. Брониця відбулася зустріч керівництва громади та старост з представниками села. Мета зустрічі –  пошук компромісу щодо подальшого функціонування Дрогобицького сміттєвого полігону, який розташований поруч з селом. За можливість завозити на сміттєзвалище сміття з Дрогобицького ОТГ на період до двох років, посланці обіцяли посприяти броничам у розвитку броницьких шкіл, клубу, доріг…