Трускавецькому водоканалу – наглядову раду

18 лютого відбулося пленарне засідання VII позачергової сесії Трускавецької міської ради. Питання порядку денного стосувалися діяльності водопостачальних організацій. Депутати підтримали ідею утворення наглядової ради в ТВО «Трускавецький водоканал», визначили критерії її формування та порядок призначення членів.

Відтак наглядові ради пропонується створювати в кількості 6 осіб за відповідною квотою (по 2 від міського голови, депутатського корпусу та громадських організацій). Вони складатимуться з голови, заступника голови, секретаря та трьох членів, а у спірних питаннях (при голосуванні 3 на 3) вирішальний голос буде за головою наглядової ради. Наглядова рада буде обрана на три роки.

Позачергова сесія була скликана на підставі клопотання до міського голови Андрія Кульчинського групи депутатів 15 січня.

Кількома днями раніше, 9 січня, розпорядженням міського голови була скликана група для напрацювання матеріалів та пропозицій щодо покращення діяльності ТзОВ «Трускавецький водоканал».

Також на сесії був намір підняти питання призначення на посаду керівника ТВО «Трускавецький водоканал» депутата від політичної партії “Конгрес Українських Націоналістів” Бучковича Романа Ярославовича. Проте депутати не були готові обрати на таку важливу для сьогоднішнього Трускавця посаду кандидата без попереднього вивчення його персони та його стратегії розвитку водопостачального підприємства.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *