Цілодобово: у Дрогобичі поліція проводить профілактичні рейди

  •  
  •  
  •  
  •  

Дрогобицькі поліцейські продовжують проводити превентивні заходи-рейди щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Поліція нагадує про правила карантину та відповідальність за їх порушення.

Про це інформує Дрогобицький відділ поліції.

Правоохоронці проводять профілактичні рейди, перевіряють транспорті засоби, розважальні і торгові заклади. Одночасно роз’яснюють громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки й режиму карантину. Зважаючи на посиленні карантинні заходи, наряди поліції патрулюють місця скупчення людей”, – йдеться в повідомленні поліції.

Правоохоронці звертають увагу, що відносно порушників, які ігноруватимуть вимоги безпеки, складатимуть адміністративні протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні порушення. Мінімальний штраф – 17 тисяч гривень.

“З початку карантину поліцейські Дрогобицького відділу поліції склали 170 протоколів за порушення протиепідемічних правил.
Профілактична робота проводиться цілодобово. Просимо з розумінням поставитися до профілактичних заходів, бо їх мета – врятувати життя ваше та інших людей.”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *