Серед новообраних депутатів Львівської обласної ради – редакторка і видавець “Медіа Дрогобиччини”!
Обласна ТВК оголосила результати голосування за депутатів Львівської обласної ради.
Усього в облраді нового скликання буде представлено 9 партій, які розділили між собою 84 мандати:
- “Європейська солідарність” – 30,82%, або 238 132 голосів;
- “Слуга народу” – 9,49%, або 73 353 голосів;
- “Самопоміч” – 8,71%, або 67 266 голосів;
- “Батьківщина” – 7,39%, або 57 088 голосів;
- “Голос” – 6,56%, або 50 689 голосів;
- “Свобода” – 6,05%, або 46 721 голосів;
- “Народний рух України” – 5,8%, або 44 808 голосів;
- Українська Галицька Партія – 5,66%, або 43 744 голосів;
- “За майбутнє” – 5,24%, або 40 485 голосів.
У розрізі прізвищ:
“Європейська солідарність”
- Ірина Гримак – колишня заступниця Олега Синютки в ЛОДА, заступниця директора у Будівельній компанії “Лазурит”;
- Олег Дуда – лікар Львівського онкоцентру і голова Українського лікарського товариства у Львові;
- Святослав Шеремета – директор КП ЛОР “Доля”;
- Звенислава Мамчур – завідувачка кафедри ЛНУ ім. Івана Франка;
- Всеволод Білас – приватний підприємець;
- Катерина Кеньо – комерційна директорка Львівського лялькового театру;
- Анна Ярмола – директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Червоноград;
- Володимир Квурт – мер Винників;
- Святослав Стефанків – голова Уличненської сільради;
- Олександр Ганущин – голова Львівської облради попереднього скликання;
- Віталій Свіщов – ексдепутат Львівської міської ради;
- Соломія Риботицька – викладачка коледжу ім. І. Труша;
- Віталій Корецький – керівник секретаріату “ЄС”, працював у ЛОДА при Синютці;
- Ольга Березюк – колишня працівниця Львівської ОДА;
- Микола Седіло – ФОП;
- Андрій Дума – директор “Львівське АТП 14631”;
- Ірина Супрун – ФОП;
- Михайло Гичка – гендиректор Львівської обласної клінічної лікарні;
- Михайло Дзюдзь – пенсіонер;
- Степан Буняк – ФОП;
- Роман Демчина – директор ПП “Рома”;
- Євген Буба – директор МП “РУНО”;
- Григорій Козловський – бізнесмен, власник компанії-забудовника та ресторанів у центрі Львова;
- Володимир Кирилич – хірург Кам’янка-Бузької ЦРЛ;
- Василь Баран – директор Перемишлянської філії Львівського обласного центру зайнятості;
- Володимир Доманський – голова Брюховицької селищної ради;
- Олег Фенчин – хірург Сокальської ЦРЛ;
- Євген Швед – голова Бродівської райради.
“Слуга народу”
- Максим Козицький – голова Львівської ОДА;
- Роман Фединяк – ФОП;
- Наталія Іванченко – асистентка кафедри ЛНМУ ім. Данила Галицького;
- Юрій Холод – заступник голови ЛОДА;
- Олена Василько – директорка Департаменту архітектури та розвитку ЛОДА;
- Павло Ткачук – начальник Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного;
- Олександр Тіщенко – військовий комісар Львівського обласного військкомату;
- Юрій Доскіч – президент ТзОВ “Гал-Кат”;
- Анатолій Дейнека – начальник управління Львівського обласного управління лісового господарства.
- Любомир Зубач – заступник міського голови Львова з містобудування;
- Парасковія Дворянин – директорка інформаційних проєктів ТРК “Люкс”;
- Інна Свистун – начальниця управління комунальної власності ЛМР;
- Роман Кізима – приватний підприємець;
- Сергій Оленич – директор ПП “Карпатибудінвестсервіс”;
- Тетяна Письменна – заступниця директора ТзОВ “Технічне бюро “Фаєрмур”;
- Володимир Хархаліс – директор ТзОВ “Явір-Інвест”;
- Олег Василишин – директор Львівської філії “Укргазбанку”;
- Олександр Кобзарєв – директор КУ Інститут міста.
“Батьківщина”
- Михайло Цимбалюк – народний депутат України;
- Іван Стецькович – працівник Львівської облради;
- Андрій Дуліб’яник – радник директора ТзОВ “Надрагідробурмаш”;
- Наталія Тимчій – голова Львівського міського осередку “Батьківщини”;
- Леонід Цибуля – в.о. головного лікаря Радехівської центральної райлікарні;
- Євгеній Гірник – комерційний директор ФОП Гірник;
- Степан Пилип – приватний підприємець.
“Голос”
- Ростислав Добош – пластун, заступник директора ТзОВ “Компресорні технології”;
- Северин Хобзей – ресторатор;
- Іванна Герус – пластунка, голова секретаріату “Голосу”;
- Наталія Галецька – викладачка УКУ, юрисконсульт ТзОВ “Бізнес Профіт Консалт”;
- Захар Миляник – приватний підприємець;
- Роксоляна Вороновська – директорка ТОВ “Ел Ві Бі Ес Консалтинг”;
- Роман Дмитришин – лікар Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.
“Свобода”
- Олег Панькевич – голова місцевого осередку партії;
- Йосиф Ситник – завідувач кафедри НУ “Львівська політехніка”;
- Ірина Сех – юристка ТОВ “Лада-Органіка”;
- Едуард Леонов – пенсіонер;
- Галина Чорна – головна редакторка партійної газети;
- Михайло Байтала – начальник управління Державного агентства з управління зоною відчуження.
Народний рух України
- Сергій Дзядик – голова Львівського осередку НРУ;
- Микола Іщук – ФОП;
- Богдан Гагалюк – перший заступник голови Львівської облради (Ганущина);
- Надія Тимків – працівниця “Укрпошти”;
- Ярина Лучко – медсестра 2-ї міської поліклініки Львова;
- Роман Филипів – заступник голови партії.
Українська Галицька Партія
- Тарас Чолій – депутат Львівської міськради попереднього скликання;
- Юрій Фольварочний – депутат Радехівської міської ради;
- Іван Щурко – голова Академічного католицького товариства “Обнова”;
- Ірина Кравець – в.о. міського голови Нового Роздолу;
- Марія Кульчицька-Волчко – редакторка, видавець “Медіа Дрогобиччини”;
- Віталій Андрейко – директор ЖК “Приозерний”.
“За майбутнє”
- Тарас Батенко – чинний народний депутат України;
- Володимир Саган – представник БО “Фонд братів Дубневичів”;
- Тарас Подвірний – помічник народного депутата;
- Тетяна Бей – директорка ТзОВ “Форелька”;
- Галина Степанюк-Телішевська – ФОП;
- Ярослав Дубневич – народний депутат України.