Трускавецькі учні відмінно знають біологію, українську мову та інші предмети

Сайт osvita.ua оприлюднив рейтинг «Школи України», в якому визначено рейтинг шкіл за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з різних предметів. Трускавецькі школи у переліку з 14 175 шкіл впевнено тримаються на лідерських позиціях. Так, для прикладу, за результатами ЗНО з біології Трускавецька СЗШ №1 посіла 81 місце серед 14 175 шкіл та потрапила до «золотої» першої сотні. Друга школа (НВК «СЗШ №2-гімназія») здобула срібло, потрапивши до другої сотні, зайнявши 154 місце.

Школи були ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з біології, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Таким чином трускавецькі школи потрапили до переліку найкращих загальноосвітніх навчальних закладів за результатами ЗНО з біології випускників 2020 року.

Проте біологія – не єдиний предмет, який добре знають трускавецькі учні. Для прикладу, з української мови Трускавець взагалі займає перше  місце по області, зазначають в пресслужбі ТМР.

Свідченням високої якості освіти у Трускавці є факт здачі ЗНО кількома цьогорічними випускниками на максимальну кількість балів. Так, учениця СЗШ № 3 м. Трускавця Софія Колосова набрала 200 балів на ЗНО з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех на 200 балів здала ЗНО з англійської мови. Натомість випускник 2020 року НВК «СЗШ №2-гімназія», володар золотої медалі Олександр Бурлаков досяг високих результатів на ЗНО аж з трьох предметів: фізика – 199 балів, українська мова та література – 196 балів, математика – 195 балів!

 

Фото ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *