Стебничани відстоюють право на свою ОТГ у суді

  •  
  •  
  •  
  •  

 Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Стебницької міської ради до Кабінету Міністрів України про визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 №624-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» в частині включення міста Стебник Львівської області до складу Дрогобицької обєднаної територіальної громади.

В якості підстави для позову зазначено, що Розпорядження Уряду від 27.05.2020 №624-р в оскаржуваній частині прийняте з порушенням процедури розробки та затвердження нормативного акту Кабінету Міністрів України та принципів добровільності об”єднання територіальних громад і верховенства права, та створює передумови для позбавлення виборчих прав жителів м. Стебника.

Дослідивши подану позовну заяву, суд визнав таку позовну заяву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття провадження у справі, яка буде розглядатись у порядку загального позовного провадження.

В якості третіх сторін на стороні відповідача (КМУ) залучено  Львівську обласну державну адміністрацію  та Дрогобицьку міську раду Львівської області, “оскільки прийняте судом рішення у даній справі може безпосередньо вплинути на права та/або обов`язки цих осіб”.

Підготовче засідання заплановане на 14 вересня та відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зал судових засідань №34.

Розглядати справу буде колегія у складі трьох суддів під головуванням судді Скочок Т.О.

Зазначимо,  вказане розпорядження КМУ у судовому порядку також оскаржують Волицька ОТГ Мостиського району, Новострілищанська ОТГ Жидачівського району, Дублянська ОТГ Самбірського району Львівщини а також низка громад по всій Україні.

ДрогМедіа

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *