У Дрогобичі та Бориславі обмежили час роботи закладів громадського харчування

У Дрогобичі через зростання показника захворюваності населення на COVID-19 посилюють карантинні заходи. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДМР,
Так, у середу, 1 липня, комісія ТЕБ та НС в ході чергового засідання прийняла рішення, яке обмежує час роботи закладів громадського харчування та розважальних закладів до 22 години.
“Ці обмеження, як наголосив під час засідання комісії міський голова Дрогобича Тарас Кучма, вимушені і спрямовані на стримування поширення коронавірусного захворювання”, – йдеться в повідомленні.
Аналогічно у Бориславі , у  зв’язку із рекомендаціями обласної комісії ТЕБ та НС, які прийняті 30 червня на позачерговому засіданні цієї комісії,  введено зміни щодо роботи закладів громадського харчування та громадського транспорту.Зокрема, обмежено час роботи закладів громадського харчування до 22 години. Окрім цього рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було зобов’язано перевізників при необхідності забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження на час дії карантину

В той же час у Дрогобичі  на час карантину зменшили кількість категорій пільговиків, які можуть користуватися послугами громадського транспорту на пільгових умовах.

Причина – крім загрози інфікування коронавірусом, переповнення громадського транспорту, яким дозволено здійснювати перевезення лише за умови, що кількість пасажирів не повинна перевищувати кількість посадкових місць.Таким чином пільговий проїзд зберігається лише для трьох категорій населення: інвалідів І та ІІ груп, учасників АТО, добровольців, учасники операції Об’єднаних сил.

Всі решта сплачуватимуть повну вартість проїзду – 5 гривень.

Відповідне рішення ухвалила міська комісія ТЕБ та НС під час чергового засідання у середу, 1 липня.

 

Фото – Слово і Діло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *