Дрогобичанину призначили штраф за недотримання умов карантину

На Львівщині поліцейські притягують до відповідальності громадян, котрі порушують умови самоізоляції. Про це інформує Поліція Львівської області.

Сьогодні, 31 березня, правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення щодо двох громадян, котрі дали згоду та не виконали умов перебування на карантині – залишили визначене місце перебування під час самоізоляції.

«Повертаючись з-за кордону, громадяни дають письмові зобов’язання про те, що дотримуватимуться правил карантину та перебуватимуть чотирнадцять діб у самоізоляції. В такому зобов’язанні вони вказують адресу, за якою проживатимуть у цей період і поліцейські проводять спеціальні рейди, під час яких перевіряють як ці громадяни дотримуються умов самоізоляції, виявляють порушників та притягують їх до адміністративної відповідальності», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

Так, сьогодні, 31 березня, дільничні офіцери поліції Пустомитівського та Дрогобицького відділів поліції під час перевірки виявили відсутність за адресами перебування у самоізоляції двох громадян – 40-річного мешканця одного з сіл Пустомитівського району та жителя Дрогобича віком 39 років. Обидва нещодавно повернулись з-за кордону та дали письмове зобов’язання щодо виконання правил карантину, передбачених вимогами постанови Головного санітарного лікаря України МОЗ від від 21.03 2020 року та Закону України «Про захист населення від інфекційних хворіб».

Щодо громадян правоохоронці склали протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян (від 17000 до 34000 тис.грн.)

«Я закликаю громадян, особливо тих, хто нещодавно повернувся з-за кордону, і не має явних симптомів захворювання, проявити свідомість. Самоізоляція – це один з найбільш ефективних заходів, які зупиняють розповсюдження коронавірусу. Не наражайте на небезпеку оточуючих – перебувайте у самоізоляції за адресами, які ви самі для себе визначили та дбайте про здоров’я», – зазначив Василь Віконський.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *