На Тернопільщині від коронавірусу помер чоловік, що заразився від священника

  •  
  •  
  •  
  •  

У Тернопільській області зафіксували першу смерть від інфекційного захворювання Covid-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомили в оперативному штабі Тернопільської міськради по протидії поширенню коронавірусу, передає Львівська Мануфактура Новин .

«В інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19. Це житель Монастириського району. с.Ковалівка. Чоловікові було 68 років», — йдеться в повідомленні.

Чоловік контактував зі священником із Заліщиків, в якого нещодавно виявили коронавірус. 68-річний чоловік та отець з Заліщиків разом перебували на похороні  священника Бучацької єпархї УГКЦ, Заліщицького деканату, Степана Барновського в селі Іване-Золоте Заліщицького району. На похороні того дня також було ще 12 отців та кількасот людей з Заліщицького району та з Монастириського, звідки родом був Степан Барновський. Зі слів родини чоловіка – всі вони ставали до одного хреста і цілували розп’яття.

Як повідомляє місцеве видання, у неділю у чоловіка почалася задишка та піднялася температура. Родичі викликали швидку, пояснили ситуацію, проте зі слів родини, бригада з 13.00 до 18.00 відмовлялися приїхати. З лінії 103 відправляли на урядову лінію, а з урядової – навпаки, на 103. Врешті, зі слів дітей чоловіка близько 18.00 у неділю приїхала бригада швидкої допомоги повністю вдягнута в захисні костюми. І чоловіка забрали на Чортків в інфекційне відділення, так як в Монастириськах свого інфекційного не має.

В Чорткові медики пояснили родині, що зробили рентген легень, який запалення не показав. А вже через кілька годин розвинулася ниркова недостатність, впав кров’яний тиск.

За останніми даними у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Раніше зафіксували 3 летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *