Дев’ять тисяч до мрії: Данилко Грицик просить підтримки

Данилко Грицик із Борислава нашим читачам уже відомий – малюк з усіх сил бореться із вродженою недугою. У дитини діагностували  мікроцефалію, спастичний тетрапарез, який заважає його фізичному та психомоторному розвитку.

надія на  одужання є. Але зараз дитина має їхати на реабілітацію до Словаччини.

Як зазначає волонтерка  Наталія Гайдер, у Клініці «Adeli» його уже чекають.

Квитки на літак уже куплено на 13 березня, з 16 березня із самого ранку для Данилка має розпочатися перший день реабілітації . Та є одне маленьке «але». До 13 березня потрібно зібрати ще  9 з половиною тисяч гривень, щоб закрити рахунок перед медичною установою.

Минулої весни хлопчик вже пройшов лікування закордоном, яке дало гарний результат, тож для дитини дуже важливо повторити цей курс цьогоріч. Після лікування в клініці «Adeli» , що у Словаччині, Данилко зміцнів, почав сідати, ставати, набрав у вазі, величезний крок вперед відбувся в розумовому розвитку хлопчика, відтак він почав говорити і сказав своє перше слово: «Мама».

Закордонна реабілітація – фінішна пряма, яка допоможе хлопчику міцніше стати на ноги та бути щасливим. Усіх небайдужих просять не відвернутися від цієї родини та допомогти Данилкові пройти повноцінний курс реабілітації. Щоб закрити рахунки перед медустановою потрібно до 13 березня перерахувати ще 18 тис гривень.

Свою пожертву можна здійснити на рахунок : 

картка мами Данилка Грицика:
5168 7573 6270 9505 ( приватбанк Марта Грицик)

 

Ми в Телеграм  t.me/drogmedia 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *