“За що ми любимо своє місто”: Всеукраїнська акція у Дрогобичі

  •  
  •  
  •  
  •  

До дня закоханих Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” пропонує українцям розповісти за що вони люблять свої міста, що хотіли б зробити для його розвитку та які кроки можуть здійснювати самостійно. Скажете, важко? А вони кажуть: “Легко!”, особливо якщо визначати це разом у 25 містах України.

ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” запрошує дрогобичан та гостей міста, депутатів місцевих рад, представників місцевого самоврядування та ЗМІ взяти участь у всеукраїнській акції: “За що ми любимо своє місто”.

ДАТА:  14 лютого

МІСЦЕ: пл. Замкова Гора

Час: 12:00 – 14:00 

 

“Мета акції: активно та креативно відзначити День закоханих, дізнатися більше про українські міста та за що їх люблять місцеві мешканці, що б вони хотіли б змінити в своїх містах та мотивувати їх щодня спільними зусиллями втілювати ці зміни, – каже регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” Олена Юркевич. – На полотні, що поділене на 3 частини громадяни мають написати: на одній половині, за що вони люблять свої міста, на іншій – що б хотіли удосконалити чи змінити. І на третій частині – кроки, які допоможуть втілити ці зміни.”

Після цього кожен охочий може ознайомитися з діяльністю “Активної Громади” від Інституту “Республіка” та визначити подальші кроки дій для розвитку міста.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до акції. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *