Бориславська ялинка – у фіналі конкурсу “Найкраща ялинка Львівщини 2020”

Сьогодні, 22 січня, о 10:04 год. завершилось голосування за першу пару півфіналу конкурсу “Найкраща ялинка Львівщини 2020” від Facebook-спільноти “Твоя Львівщина”.  Борислав випередив Червоноград на 282 голоси, виборовши тим самим місце у фіналі.

Напружена боротьба тривала упродовж двох діб і залучила 25 940 користувачів соцмережі, із яких 13 111 віддали свої голоси за бориславську ялинку.

“Я просто у захваті від вашої згуртованості та наполегливості, – пише на своїй сторінці у Facebook міський голова Борислава Ігор Яворський. – Ми здолали більш, ніж достойного суперника. Але найважливішим тут є те, що бориславці змогли так об’єднатись навколо спільної мети. Це, здавалося б, дрібне досягнення, але саме такі формують в нашій громаді сильний «дух переможця» та розуміння того, що коли ми єдині, то нам під силу справитись з усіма викликами та проблемами. Це і є нашою найбільшою перемогою. Про бориславську ялинку тепер говорять всюди: на вулиці, в магазинах, за святковим столом, і навіть після робочих зустрічей при неформальному спілкування час від часу лунає «Ну, як там ваша бориславська ялинка?». І це дуже позитивно).  Також хочу подякувати сусідам за таку активну підтримку. В останні години цього батлу ми розуміли, що уже вичерпали свій ресурс, а ви охоче подали руку допомоги…”.

Попереду фінал, де, як зазначають в Бориславській міській раді, бориславська красуня зійдеться із суперницею зі Стебника чи Яворова. Наразі між ними триває змагання.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=610390806426854&id=410010686464868

Додамо, що стебницьку ялинку так гарно прикрасила не міська рада, а активісти. Так, молодь з ГО “Новий Стебник” оголосила збірку, зібрали 20 тис грн і на них накупляли гірлянд, що дозволило стебницькій живій красуні конкурувати з найкращими ялинками області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *