Забіяк більшає! Не терпіть домашнє насилля

За даними відділу молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР, впродовж 2019 року від дрогобичан надійшло 184 звернення щодо насильства в сім`ї.

У порівнянні з минулим роком тенденція до домашнього насилля зростає. А в Україні, за статистикою Мінсоцполітики, насилля в сім’ї трапляється у кожній 5 родині, передає пресслужба міськради.

11 січня 2019 року в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, що визнають системне насильство в сім’ї злочином. Крім того, вже рік, як діє закон про протидію та запобігання домашньому насильству, яким визначено 16 категорій людей — жертв насилля.

За домашнє насильство, як злочин кривдник може бути покараний громадськими роботами, арештом на строк до шести місяців, обмеженням волі на строк до п’яти років чи позбавленням волі на строк до двох років.

Звернутись за підтримкою та захистом може кожен, хто цього потребує, зателефонувавши на безкоштовну національну «гарячу лінію» за номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного), 116 123 ( з мобільного). А також можна звертатись у поліцію – 102 або ж до відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР – 20584.

Якщо Ви стали жертвою насилля в сім’ї, звертайтеся за допомогою.

НЕ МОВЧИ–ТЕЛЕФОНУЙ!

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *