Оригінальну Різдвяну інсталяцію встановили у Трускавці

  •  
  •  
  •  
  •  
 Напередодні Нового Року у Трускавці встановили оригінальну Різдвяну інсталяцію – посеред центрального бювету мінеральних вод розміщено Дідух-Рай із соломи висотою 3,5 метри, перед бюветом – композицію «Різдвяний вертеп» з півтораметровими фігурами, а на пішохідних вулицях курорту – зірниці-витинанки. 

Як інформують в пресслужбі Трускавецької міськради, зажинковий декоративний Дідух виконала мисткиня Ірина Світ. Цілісна композиція зроблена з молодих колосків пшениці, а стовбур – з каліброваної житньої соломи.

 «Я давно мріяла про неповторну унікальну декорацію нашого курорту на Різдво та Великдень, яка окрім творення гарної святкової атмосфери промувала б нашу українську культуру. Цей проєкт готувався два роки і ось завдяки графічному дизайнеру Юрію Крукевичу мої ідеї були втілені в життя. Різдвяна інсталяція – це авторська робота, єдина у світі, зроблена спеціально для міста Трускавця», – розповідає про Різдвяну інсталяцію начальниця управління розвитку міста Наталія Скибак.

Над «Різдвяним вертепом» працювали графічний дизайнер, викладач кафедри графічного дизайну Львівської Національної Академії мистецтв Юрій Крукевич та скульптори Орест Дзиндра і Олег Ляхович.

Вартість інсталяції (12 фігур та дідух) – 190 тис грн

Вертеп передбачає оздоблення ілюмінацією, вартість  110 тис грн

Як зазначають в міській раді, проєкт реалізується в рамках та за кошти програми «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України. Окрім Різдвяної інсталяції навесні на трускавчан та гостей курорту чекає ще унікальна Великодня композиція. Це також буде єдина у світі авторська робота, зроблена спеціально для Трускавця.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *