Оце самоорганізація! У Губичах тепер подбали про маломобільних

У березні цього року Народний дім «Просвіта» мікрорайону Губичі гостинно відкрив свої двері після капітального ремонту внутрішніх приміщень, в одному із яких з квітня розпочала свою роботу амбулаторія сімейної медицини. Та щоб будівля була максимально доступною, входи до неї облаштовано пандусами та частково буде переоснащено внутрішні приміщення.

Для організації безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення було подано відповідний проєкт на Обласний конкурс проєктів місцевого розвитку. Необхідна документація розроблялась органом самоорганізації населення «Квартальний комітет «Губичі», технічну частину якої було підготовано у співпраці із депутатом міської ради Русланом Зелінським.

«Нашим проєктом передбачено встановлення пандуса, перил, облаштування безпорогових та достатньо широких дверних проходів, додаткового тамбура при вході для збереження тепла, монтаж спеціальних підтримуючих ручок в туалетних кімнатах, а також забезпечення санвузлів та, особливо, медкабінету теплою водою, – пояснює голова квартального комітету Тарас Багрій. – Відтак, реалізація цього проєкту дасть можливість зручно зайти до будівлі та пересуватись по її приміщеннях особам, які користуються інвалідними візками чи транспортують дітей у візочках. Для нас це важливо, адже ми хочемо, щоб наші мешканці відчували себе комфортно, хотіли прийти як на концерт, так і до лікаря, без думок про найпростіші речі – як потрапити всередину».

Загальна вартість проекту «Влаштування безбар’єрного доступу для маломобільних груп населення до приміщень Народного дому «Просвіта» №1 по вул Дрогобицькій, 439, в м. Бориславі (реконструкція)» становить 98 453 грн., із яких 49 226 грн. – із обласного бюджету та 29 501 грн. – з міського. Також до проєкту було залучено 10 000 грн. спонсорської допомоги, яка у повному обсязі була надана депутатом міської ради Ігорем Михацем, а сама громада у вигляді нефінансового внеску виконала підготовчі роботи (9 726 грн.), інформують у Бориславській міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *