825 тис.грн зібрано для порятунку Тетяни Думан

У Львові відбувся один з наймасштабніших за кількістю зібраних коштів волонтерський благодійний концерт “Усміхайся, малюй, живи” задля порятунку художниці та дрогобичанки Тетяни Думан, у якої діагностовано гліосаркому.

Друзі Тетяни вирішили допомогти їй у зборі коштів і 16 вересня провели благодійний концерт “Усміхайся, малюй, живи” за участі переможців телепроєкту «Голос країни» Оксани Мухи та Tabakovа, Віктора Винника із групи «Мері», вокальної формації «Піккардійська Терція» і українських воїнів – учасників соціально-мистецького проєкту  #ПісніВійни: Олександра Рожко, Зиновія Медюха і Максима Перев’язка, а також танцтеатру”Життя”.

“Наразі Таня лікується в Польщі, але чекаємо відповіді з німецької лікарні. Які витрати ще будуть спрогнозувати важко. Ми дякуємо всім, хто долучився до організації цього концерту. Організація була на вищому рівні, всі молодці! Дякуємо всім, хто пожертвував кошти. Діагноз складний, але ми тримаємось ”, – каже Лев Скоп, художник та чоловік Тетяни.

Сюжет 24 каналу про благодійний концерт "Усміхайся, малюй, ЖИВИ!".

24 Канал / Zaxid.Net – про те, як у Львові відбувся Благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!» – 16.09.2019 – задля порятунку життя художниці та волонтерки Тетяна Думан. Після остаточних підрахунків коштів з благодійних скриньок та проданих творів мистецтва на ярмарку опісля завершення концерту зібрана сума суттєво зросла – на 190 000 грн.! Тож загалом масштабна акція "Усміхайся, малюй, ЖИВИ!" акумулювала 825 000 грн.! Це абсолютний рекорд для доброчинних заходів, проведених у Львові! https://www.youtube.com/watch?v=FLH2HcVZGUw#ДоброРобитиЛегко #ПісніВійни #АнгелиНадії #ІзЯнголомНаПлечі

Posted by Пісні Війни on Wednesday, 18 September 2019

Разом з коштами за продані квитки, коштами зі скриньок, ярмарки та аукціону, зібрано – 825 000 грн, які передані Тетяні на лікування тяжкої недуги.

Нагадаємо, що у Тетяни виявили важку недугу — гліосаркому. Про хворобу Тетяна дізналась влітку. У Львові їй зробили операцію та видалили пухлину з мозку. Зараз художниця перебуває у Польщі на лікуванні. Разом з чоловіком Левком Скопом у межах своєї волонтерської діяльності Тетяна допомогла зібрати на потреби української армії близько 3 млн грн. Тепер Тетяна потребує нашої допомоги.

На лікування Тетяні Думан необхідно щонайменше 35 тис.дол. Тож усіх небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПраватБанку: 5168745322182384 (одержувач платежу — Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни). Збір коштів триває!

Варто

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *