ПП «Борислав Комфорт» та МПП «Бескид» призначено управителями багатоквартирних будинків Борислава

Виконавчий комітет Бориславської міської ради повідомляє, що з метою забезпечення у місті Борислав ефективного утримання багатоквартирних будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та не обрано управителя, 11 липня 2019 року було проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Борислав.

Рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 05 вересня 2019 року № 225 «Про призначення управителя багатоквартирних будинків міста Борислав», управителем багатоквартирних будинків в м.Борислав призначено ПП «Борислав Комфорт» та МПП «Бескид».

Незважаючи на те, що конкурс відбувся, співвласники і сьогодні мають право зробити свій вибір та самостійно визначитись з формою управління багатоквартирного будинку. В ст.9 та ст.10 Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» надано роз’яснення щодо форми управління багатоквартирним будинком, проведення зборів та прийняття рішення щодо управління багатоквартирним будинком.

За більш детальною інформацією щодо управління будинком мешканці міста мають можливість звернутись до управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради.

Прес-служба БМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *