«Дрогобиччина має унікальний туристичний потенціал», – Роман Ілик

Трускавець та Східниця мають потенціал стати лідерами у сфері оздоровчого туризму у всій Східній Європі. Так вважає кандидат у народні депутати у 121 окрузі, Заступник Міністра охорони здоров’я (2016-2019) Роман Ілик. Після перемоги на виборах – це буде одне із головних завдань майбутнього нардепа. Він має намір запровадити спеціальні державні програми розвитку цих курортів.

«Дрогобиччина має унікальний туристичний потенціал. Тустань – твердиня нашої незалежності. Нагуєвичі, де народився Іван Франко – осердя духовності України. Трускавець та Східниця мають стати європейськими та світовими лідерами у сфері оздоровчого туризму. Це одне із головних завдань, які стоять переді мною, як майбутнім народним обранцем», – наголошує Роман Ілик.
Тому потрібно залучати інвесторів та створювати нові привабливі локації для туристів. Такими можуть стати закинуті заводи, які не вдасться реанімувати. «Усі закинути заводи, які сьогодні є на території Дрогобиччини та не підлягають відновленню, слід перетворити у соціальні туристичні об’єкти. Так як роблять це у містах-мільйонниках, – переконаний Роман Ілик.
Збільшення кількості туристів – це поповнення фінансової скарбниці і нові можливості для регіону. Промоція туризму – це не тільки надходження коштів до бюджету – це ще й шлях до покращення інфраструктури регіону – ремонт доріг, облагодження відпочинкових зон і створення нових культурних закладів», – додає кандидат у народні депутати.

Нагадаємо, Роман Ілик кандидат в депутати до Верховної Ради України по 121 виборчому округу: міста Дрогобич, Борислав, Стебник, Східниця, Трускавець та Дрогобицький район.

 

 

Політична реклама

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *