Коштує копійки: вивезіть великогабаритне сміття, не засмічуйте місто

До уваги мешканців Борислава!

Великогабаритні відходи та будівельне сміття не належать до визначення «тверді побутові відходи». Хоч вивезення ВГВ входить у стандартний тариф ТПВ, він становить лише 10% від суми і передбачає утилізацію лише одного мішка будівельного сміття на людину в рік.

Тому для того, щоб позбутися надлишкової кількості ВГВ варто звернутись до надавача послуг із вивезення твердих побутових відходів ТзОВ «ДВ-Екосвіт» (м. Борислав, вул. Трускавецька, 125, контактний телефон (03248) 5-68-98) та придбати одноразовий талон для вивезення ВГВ, передає прес-служба Бориславської міськради. Вартість вивезення 1,0 м³ великогабаритних та ремонтних побутових відходів власним транспортом складе 13,64 грн. з ПДВ, якщо ж необхідне залучення транспорту надавача послуг – 36,86 грн. з ПДВ.

 

Додамо, що відповідно до Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислава забороняється спалювання та складування таких відходів біля сміттєвих майданчиків, де розміщені контейнери для ТПВ. За порушення Правил благоустрою та порядку утримання території міста Борислава передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (громадянам – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.); посадовим особам, громадянам-суб’єктам підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

 

Фото Екостайл

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *