Щоб жити якісно – слід самим стати частиною змін! Підприємці – за екологічну безпеку

21 червня у Львові відбувся IV Всеукраїнський ECOFORUM-2019. Організаторами форуму виступили редакція журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» спільно з PAEU (Professional Assotiation of Ecologists of Ukraine – незалежна неурядова і неполітична організація, що базується на професійній приналежності її членів). Мета форуму – обмін досвідом та об’єднання екологів-професіоналів у потужну та дієву бізнес-асоціацію через надання правової та інформаційної підтримки її учасників у сфері забезпечення екологічної безпеки діяльності.

На форумі обговорювались найгостріші аспекти сучасної екологічної ситуації в Україні, перспективи її розвитку та актуальні проблеми бізнесу. Учасники мали можливість поспілкуватися з представниками законодавчих і виконавчих органів влади, керівниками та менеджерами керівних компаній вітчизняної екології, отримати консультації експертів громадських об’єднань і наукових організацій, поділитись особистим успішним практичним досвідом.

Стейкхолдери зелених змін, лідери бізнесу, науки та громадськості заявили власне бачення виконання Україною своїх природоохоронних зобов’язань перед світовим співтовариством, розглянули новели екологічного законодавства, їх наслідки та позитивні моменти для бізнесу, обговорили питання екорейдерства, нові можливості та головні екологічні проблеми України.

Зокрема, спікери радили підприємствам проводити енергоаудит та енергоефективні заходи, розробляти стратегії управління відходами, впроваджувати екологічно безпечні технології та виробництва.

Основний меседж заходу – «Ми переконані: щоб жити якісно – слід самим стати частиною змін!»

 

Юлія Гасій

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *