Повісився 11-річний хлопчик: кажуть, він грав у небезпечну гру

Вчора, 12 червня, пізно ввечері село Туради, що на Жидачівщині, сколихнула страшна звістка — повісився 11-річний хлопчик Микола.

У Львівській поліції підтвердили трагедію. Слідство ще триває. За попередньою версією, хлопчик вчинив самогубство.

В сусідньому селі Іванівці, звідки Микола родом, кажуть, що просто шоковані трагедією. Хлопчик був одинаком у сім’ї, мама мала дуже складну вагітність і робила все, щоб дитина появилася на світ.

 

«Миколка був дуже товариський, чемний, активний, завжди з хлопцями гасав на велосипедах, був задіяний у різних гуртках. А також завжди був при церкві. І не лише в неділю, а ходив на катехизацію — не пропускав жодного разу, на «Веселі канікули з Богом». Та й сім’я — дуже порядна. Він — дуже доглянутий. Ми всі шоковані. Чула, що хлопчик начебто грав в одну з тих небезпечних ігор, щось таке як “Синій кит” чи “Момо”. У той день люди чули, як він, ніби в бабці на подвір’ї в селі Туради рахував від 12 в зворотному порядку. Але не зважили на це, бо вирішили, що дитина просто бавиться. Казали, що там і повісився, хоча чула також, що наче біля клубу», — розповідає LMN мешканка села Іванівці.

 

Кажуть також, що останні кілька днів хлопець постійно дзвонив кудись і з кимось розмовляв. Але він нікому нічого не розповідав, що теж дивує, бо був дуже говіркий.

До речі, телефон знайшли біля повішеного хлопчика. Поліція вилучила його як речовий доказ.

Львівська Мануфактура Новин

Фото ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *