Одинадцять з поданих дванадцяти: результати конкурсу мікропроектів

Вже четвертий рік поспіль Львівська обласна рада проводить Конкурс проектів місцевого розвитку (мікропроектів). І цього року, як і в попередні, Стебник отримав чималу суму коштів на реалізацію поданих ідей. Власне, мова йде про два мільйони 318 тисяч гривень, які вдалося залучити завдяки поданим проектам команди “Народного контролю”.

Як зазначає депутат Стебницької міськради Андрій Руденко, цьогоріч продовжено реалізовувати проекти із заміни вікон у стебницьких школах №6, №7, №11 та №18 на загальну суму один мільйон 114 тисяч гривень. «А ще – придбання обладнання для шкіл №6 та №7 на загальну суму 183 тисячі гривень, – ділиться пан Андрій. – Також здобув перемогу проект по реконструкції даху над танцювальним залом Стебницького Народного дому на суму 399 тисяч гривень.
Також буде придбано акустичне обладнання для аматорського колективу циркового мистецтва “Вікторія” на суму 70 тисяч гривень.
Цьогоріч перемогу здобув ще один проект щодо енергозбереження – заміна вікон у будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді на суму 211 тисяч гривень.
На 40 тисяч гривень буде придбано інвентар у садочок №26 “Калинка” – це ліжка, матраци та крісла.
І, звичайно, відбудеться заміна вікон у КНП “Стебницька міська лікарня” – на загальну суму 298 тисяч гривень.
Варто зазначити, що цього року та завдяки попереднім мікропроектам нам вдалося повністю завершити заміну вікон у лікарні».
Як повідомляють у Львівській обласній раді, в 2019 році зареєстровано 2130 проектів. Їх зведений бюджет – 573 мільйони гривень, з яких кошти обласного бюджету – понад 260 мільйонів гривень. Щороку довіра до конкурсу мікропроектів зростає. Дедалі більше людей готові вкладати власні кошти або залучати меценатів та спонсорів. В Стебнику – в тому числі.

Олеся Німеровська

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № (51)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *