Орденом “За заслуги” ІІ ступеня Президент Порошенко нагородив дрогобицького волонтера Миколу Походжая

  •  
  •  
  •  
  •  

Дрогобицького волонтера, підприємця Миколу Походжая – за вагомий особистий внесок у розбудову української державності, плідну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-річчя від дня заснування громадської спілки «Студентське Братство м.Львова» – нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня. Відповідний Указ за підписом Президента України Петра Порошенка опубліковано на сайті Президента.

“30 років з дня заснування Студентського братства. У спогадах це роки піднесенння українського народу, це яскраві миті нашого студентського життя. Це поїздки в Закарпаття і у Вінницьку область з просвітницькою місією, це фестивалі Вивих і З‘ізд з Глузду, це голодування наших хлопців в застінках Київського СІЗО і ланцюг підтримки їх студентами Дрогобича, це і голодування на Граніті 1990 року. Це віра в те, що ми молоді і нам під силу все змінити.
Дуже символічним є сьогоднішній указ Президента, яким нагороджені люди, які всі 30 років не опускають прапор боротьби за державність”, – пише дружина пана Миколи Наталя Походжай

30 років з дня заснування Студентського братства. У спогадах це роки піднесенння українського народу, це яскраві миті…

Posted by Natala Pohodzay on Saturday, 18 May 2019

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *