Дрогобичанка Віталіна Коссак представила Україну і хортинг в Парижі

В Парижі відбувся 34 фестиваль бойових мистецтв Festival des Arts Martiaux на легендарній Аккар Хотелс Арені, більш відомій як Берсі. Насправді це найпрестижніший фестиваль єдиноборств в Європі. На десятитисячній арені свою майстерність дарують глядачам кращі майстри бойових мистецтв з 40 країн світу.
Історія французького фестивалю єдиноборств розпочалася у 1985 році. За 34 роки на сцені в Берсі виступили світові майстри бойових мистецтв та легенди спорту: Жан-Клод Ван Дам, Крістіан Тісьє, шаолінські монахи, а також музичні колективи: Scorpions, Bon Jovi, Depeche Mode, Mylène Farmer, Placebo.
І ось у 2019 році Україну на легендарній сцені представила дрогобичанка – представниця українського бойового мистецтва хортингу Віталіна Коссак. Майстер спорту Міжнародного класу з хортингу, призерка Чемпіонатів Європи та світу з хортингу, володар Гран-прі Міжнародного фестивалю бойових мистецтв «ВОЇН СВІТЛА» (2018) – вихованка тренера Дениса Іваницького та Львівської обласної федерації хортингу отримала запрошення виступити на Виклику Брюса Лі –єдиному змагальному конкурсі на французькому фестивалі бойових мистецтв.
До виступу на кращій арені Європи та змагань з найсильнішими майстрами показових виступів у бойових мистецтвах Віталіна під керівництвом тренера Дениса Іваницького йшла впевнено та цілеспрямовано. А у тренера був простий та надійний план – спершу пахати, пахати і перемогти на Міжнародному фестивалі бойових мистецтв «Воїн Світла» в Києві, який організовує Тетяна Крижанівська, а потім спільно «штурмувати» Париж. І тандем фанатів спорту спрацював ідеально. Тож величезна подяка за представлення хортингу для світу та організацію виступу українців в Парижі шеф-редактору журналу про бойові мистецтва «Воїн Світла» та організатору однойменного фестивалю бойових мистецтв Тетяні Крижанівській. За фінансову допомогу в організації поїздки Віталіни Коссак та її тренера в Париж і Парижем дякуємо Віце-президенту Міжнародної федерації хортингу Станіславу Федорову.

Іра Циган

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 3 (50)

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *