В пам’ять про маму: Леся Татарська вдруге організовує благодійний бал

  •  
  •  
  •  
  •  
На Юра – на бал!

У понеділок, шостого травня, на Дрогобиччину чекає грандіозна подія – другий дрогобицький благодійний бал. Цього разу він пройде під гаслосм “Запали іскру добра”. Організовує захід знана дрогобичанка Леся Татарська.

 

Вельмишановні пані та панове!

Повідомляємо радісну й важливу звістку – 6 травня 2019 року у славному місті Дрогобич відбудеться Другий благодійний бал.

За підсумками Першого балу, який відбувся рік тому, ми засвідчили великий успіх зусиль благодійників, адже було зібрано значні кошти і виконана його мета – придбано апарат штучного дихання для Міської центральної лікарні.
Цьогорічний Благодійний бал проходитиме під гаслом: «Запали іскру добра!» Запрошуємо усіх благородних, чуйних і небайдужих людей. Приходьте зі своїми родинами, відчуйте радість від дарування тепла власного серця тим, хто цього потребує.
Бал відбудеться у затишній та привітній атмосфері відпочинкового комплексу «FATA MORGANA GRAND». Тут ви зустрінетесь з широкою аудиторією шанованих гостей. Будуть присутні представники культурної галузі, відомі актори театру, кіно, естради, шоу-бізнесу.

Під час Балу відбудеться аукціон, на якому усім учасникам буде запропоновано унікальні витвори образотворчого мистецтва, народної творчості, цікаві авторські роботи. Придбавши ці твори, ви врятуєте життя і здоров’я нашого дрогобичанина Серія Паньківа.

А загалом кошти, зібрані на нашому заході, будуть спрямовані на придбання монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятора-монітора HEART START MRX Філіпс Медікал для Центральної лікарні Дрогобича (у кардіологічне відділення та відділення інтенсивної терапії при кардіології). Придбання цього необхідного обладнання надзвичайно важливе для нашого регіону, тому що Центральна лікарня обслуговує не тільки місто, а й район.

На жаль, Дрогобиччина потерпає від значної кількості захворювань на серцево-судинні патології. Тому так важливо докласти спільні зусилля для зібрання необхідних коштів.

Цей масштабний благодійний захід буде висвітлюватись інформаційними засобами в українському медійному просторі.

Отож,чекаємо Вас на Другому благодійному балі у Дрогобичі усіх небайдужих і чуйних! Нехай від нашої спільної щирості запалиться Іскра добра!” – написала Леся Татарська у своєму Фб

 

Слідкувати за подією, дізнаватися про гостей заходу та про те, як стати учасником дійства – можна ЗА ПОСИЛАННЯМ 

 

Нагадаємо, перший благодійний бал відбувся у Дрогобичі минулого року в лютому. Через місяць Леся Татарська поховала маму. Цьогорічний захід особисто для себе благочиниця присвячує її пам’яті.

 

Марія Кульчицька

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *